Кваліфіковані послуги адвоката з кримінальних справ

Вартість послуги: за домовленістю

 

Надає професійні послуги адвоката з кримінальних справ - адвокат Шуть Сергій Сергійович. Гарантує максимально позитивний результат справи на користь клієнта. Здійснює захист обвинуваченого на будь-якій стадії кримінального процесу: при порушенні кримінальної справи, в ході слідства, під час судових розглядів, для подання апеляційної чи касаційної скарги. Чим раніше ви звернетеся за правовою допомогою до фахівця, тим менше помилок буде допущено в ході справи.

Великий досвід роботи в юридичній сфері, знання законів, налагоджені зв'язки дозволяють виробити правильну правову позицію, тактику і стратегію, щоб забезпечити найбільш ефективний захист клієнта.

 
 
Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Новини компанії

Компанія ГЕРМЕС надає юридичний аутсорсинг та обслуговування фізичних осіб!
18 вересня 2018 в 10:20

Компанія "ГЕРМЕС" надає широкий спектр послуг як для юридичних, так і фізичних осіб. Адвокат Шуть Сергій Сергійович - професіонал своєї справи з великим досвідом роботи. Зокрема, ми надаємо такі юридичні послуги: - абонентське…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги
Замовлення послуги